Şamil Saat Terra City AVM Şubesi Açıldı

Manavgat'ın markası Şamil Saat Terra City mağazasını muhteşem bir açılışla hizmete açtı. Manavgatlı iş insanı Ahmet Türkoğlu tarafından kurulan Manavagat'ın markası Şamil Saat, Antalya’nın en havalı AVMsi olarak adlandırılan Terra City’de 9. Mağazasını açtı.

samil_saat_ahmet_turkoglu

Şamil Saat ; Manavgat Çarşı Mağaza, Novamall, 5M Migros, Markantalya Isparta Iyaşpark AVM mağazalarına Antalya Terra City mağazasını da eklemiş oldu. Laura, Deepo ve Manavgat City mağazalarını yakın zamanda kapatmış olan Şamil Saat internet üzerinden de tüm Türkiye'ye saat satış hizmeti veriyor. 

Orijinal saatler bayii ve  saat malzemeleri ve tamiri olarak yıllardır binlerce memnun müşteriye hizmet verdiklerini belirten Şamil Saat işletmecisi Ahmet Türkoğlu, mağazalarımızda Swatch, Seiko, Tissot, Longines, Rado, Maurice Lacroix, İnvicta, Versace, Casio, Hamilton, Emperio Armani, GC, CK, Gant, Romanson, Citizen, Quantum, Claude Bernard, Lacoste, Tommy Hilfiger, Michael M.Kors, Wainer, Orient, Guess, Skagen, Hislon, For Motion, Fossil, Polo Club, Welder, Diesel, Slazenger, Wesse, G-Shock, Upi Watch, Pacmarine gibi tanınmış ve garantili markalarla hizmet veriyoruz, dedi. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

* Yorumunuzu yazabilirsiniz!
Editör tarafından onaylanarak yayınlanacaktır.

Manavgat Haberler içinde en Popüler

MANAVGAT HABER MANŞET

Harika bir Seminer Avucunuzdaki Kelebek Ahmet Şerif İzgören

HARİKA bir SEMİNER Çok eğlenceli, güldürücü, eğitici, düşündürücü, samimi bir konfrans izlemeye ne dersiniz?  Ahmet Şerif İzgören 'in A...