Gündoğmuş Haberi Muhtar Seçim sözünü tutuyor

Siyasetçilerin verdikleri seçim sözlerinin ne kadar gerçekleşeceği, seçmenlerin aklın da hep süphelere neden olur.
Gündoğmuş'ta Seçim öncesi söz veren muhtar, mahallesine su kanalı açmak için çalışıyor.
Antalya'nın Gündoğmuş ilçesi Köprülü Beldesi Merkez Mahallesi muhtarı Hüseyin Yavuz, beldenin su kanallarını açmak için temizliğini köylülerle birlikte yapıyor.

Hüseyin Yavuz, seçim öncesi mahallelerine yapılacak bin 500 metrelik su kanalı inşasında gönüllü çalışacağı sözünü verdiğini ifade etti.

Seçilir seçilmez çizmeleri giyerek, eline kürek ve kazmayı alıp 15 kişilik ekiple su arkı açma ve beton dökme çalışmasına başladığını belirten Yavuz, Antalya İl Özel İdare bütçesiyle yapılan su kanalı bitinceye kadar alın teri dökeceğini söyledi.

Yavuz, "Sözümü tutmanın mutluluğu içindeyim. Kanal inşaatı bir ay daha sürecek. Elimde kürek ve kazma ile kanalın bitmesi için çalışacağım. Alın teri dökülerek yapılan işlerde hayır olacağına inanıyorum. Bizim toplumumuzda başındaki insan fedakarlıkta bulunursa imece usulü çalışma yapar. 5 yıl süresince mahallem için yapılacak tüm hizmetlerde gönüllü olarak çalışacağım." diye konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

* Yorumunuzu yazabilirsiniz!
Editör tarafından onaylanarak yayınlanacaktır.

Manavgat Haberler içinde en Popüler

Manavgat Haberleri Arşivi

MANAVGAT HABER MANŞET

BACANAK ne demek? Biliyor musun BACANAAAAM ? :)

Manavgatlıların çokca kullandığı BACANAAAM kelimesinin ne manaya geldiğini biliyor muydunıuz? Özellikle şehir dışından Manavgat 'a ...