Manavgat Belediyesi, ırmak kenarını güzelleştirme ve çevre düzenlemesi çalışmasına başladı

Manavgat Belediyesi, ırmak kenarını güzelleştirme ve çevre düzenlemesi çalışmasına başladı
Antalya'nın Manavgat Belediyesi, ırmak kenarlarını güzelleştirme çalışmasına başladı.

CHP'li Belediye Başkanı Şükrü Sözen, seçim öncesi halka verdiği 'Manavgat Irmak Kenarı Düzenleme Projesi'ni vaadi çerçevesinde 'Develi Restoran'ı yıktı. Sözen, ırmak kenarında yapacakları düzenleme ve güzelleştirme çalışmasıyla Manavgat'ı turizmde cazibe merkezi haline getireceklerini ifade etti.

Dünya turizminde söz sahibi ve marka olmuş şehrin estetik dokusu ve çevre düzenlemesine özel önem verdiklerinin altını çizen Sözen, eski restoranın ırmağın estetik dokusunu bozduğu için yıktıklarını kaydetti."Irmak kenarı güzelleştirmesine 5 yıl önce boşaltılan bir restoranı yıkarak başladık. Güzelleştirme çevre düzenleme çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Irmak kanarındaki ışıklandırma sistemlerini baştan aşağı yeniledik. Halkımızın ve tatile gelen turistlerin ırmak kenarında rahat ve huzur içinde dolaşması için 24 saat zabıta hizmetlerini devreye koyduk." dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

* Yorumunuzu yazabilirsiniz!
Editör tarafından onaylanarak yayınlanacaktır.

Manavgat Haberler içinde en Popüler

Manavgat Haberleri Arşivi

MANAVGAT HABER MANŞET

BACANAK ne demek? Biliyor musun BACANAAAAM ? :)

Manavgatlıların çokca kullandığı BACANAAAM kelimesinin ne manaya geldiğini biliyor muydunıuz? Özellikle şehir dışından Manavgat 'a ...