Sidede yol düzenlemesi

Side Belediye Başkanı Uçar sözünü tuttu, Sütunlu Cadde'yi asfaltladı.
Side Belediyesi Sütunlu Cadde'yi asfaltladı.
Sidelilere 'Seçilirsem Side Antik Kent'te Sütunlu Cadde'yi bir ay içinde asfaltlayacağım' diye söz verdiğini belirten Belediye Başkanı Abdulkadir Uçar, bir ay dolmadan sözünü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.
Birinci derece arkeolojik SİT alanı içinde bulunan 1. Side Kapısı ve Liman Caddesi'nin (Sütunlu Cadde) asfaltlanması için Antalya Kültür ve Tabiat Varlıkları Koruma Kurulu Müdürlüğü'nden kısa sürede izin aldıklarını anlatan Uçar, Sütunlu Cadde'de bozulan ve çukurlar oluşan yola bin 600 ton sıcak asfalt dökerek güzergahı turizm beldesine yakışan güzergah haline getirdiklerini ifade etti. Uçar, "Seçim öncesi halkıma ne söz verdi isem belirli plan ve program dahilinde yerine getireceğim. Dünyaca ünlü turizm beldesinin sorunlarına köklü çözüm bulmak için ilk 6 ay sürekli proje üreteceğiz. Bu günün işini yarına bırakmıyoruz. Sorunları yerinde görerek çözüme kavuşturuyoruz. Hedefim Side'yi dünya turizminde marka yapmak." diye konuştu.
Uçar, sezonda turizmi imajını bozacak hiç bir görüntü ve gürültü kirliliğine geçit vermeyeceklerini ifade etti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

* Yorumunuzu yazabilirsiniz!
Editör tarafından onaylanarak yayınlanacaktır.

Manavgat Haberler içinde en Popüler

Manavgat Haberleri Arşivi

MANAVGAT HABER MANŞET

Manavgat Satılık OTEL ilani İcradan Satılık Otel

Manavgat Satılık ilanı ile satılık otel  ilan.gov.tr sitesinden yayınlandı. Manavgat Otel Satılık ilanı ile icradan satılık otel ilanı bilgi...